Skip to content

Individuālu tērpu šūšana

Šujam tērpus gan svētkiem, gan ikdienai, kā arī lietišķos tērpus klasiskā un brīvā stilā. Tāpat šujam arī kāzu tērpus dāmām un pieskaņotus aksesuārus kungiem. Pie mums iespējams pasūtīt arī mēteļus un virsapģērbus ar oderi.

RADĪT UN ŠŪT

Tērpu veidi

SVĒTKU TĒRPI

Izlaidumi, kāzas, kristības, balles, dažādi svētki –  tie ir svarīgi un svinīgi pasākumi mūsu dzīvēs, kuros vēlamies būt saposti skaisti, pievilcīgi un moderni. Mūsu studijā sniegsim profesionālus padomus modeļa un auduma izvēlē, izgatavosim jums tērpus gan no līdz paņemtiem audumiem, gan arī no audumiem, ko iespējams nopirkt uz vietas. Šujam arī bērniem. Saposīsim arī kungus ar aksesuāriem, kas būs pieskaņoti dāmu tērpiem.

Lietišķais apģērbs

Mūsu salonā šujam arī klasiskā un brīvā stila lietišķos apģērbus. Tipiskākie lietišķā stila apģērbi sievietēm ir svārki, blūzes, žaketes, klasiska piegriezuma bikses, kleitas, mēteļi. Šāds stils liecina par spēcīgu gribasspēku, tieksmi sasniegt kaut ko vairāk, pārliecību par saviem spēkiem un iespējām. Bet tā kā sieviete ir romantiska būtne, tad lietišķajā stilā tomēr nepazūd sievišķība. 

brīvā stila / ikdienas apģērbs

Ērti, silti dizaina ziņā lakoniski, labi iekļaujas mūsu esošajā garderobē tāpēc nekad neiziet no modes . Kardigāns  pluss ir  tajā kad to var nēsāt gan telpās tāpat arī uz ielas . Lakoniska, taisna , oversize, kokona, mētelis . Svītšots zelta vidusceļš starp svīteri un flīsa džemperi . Kā arī taisna silueta trikotāžas kleitas, cepures, radīs stilīgu tēlu ikdienā.

Tērpi kolektīviem

Ar lielu prieku un profesionalitāti izgatavojam tērpus amatiermākslas kolektīviem, gan lieliem, gan maziem dejotājiem, dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem – gan skatuves, gan mēģinājumu tērpus. Tāpat šujam arī skolu formas. Tērpi var tikt šūti no dažādiem audumiem- gan tautiskie krekli, gan linu apģērbi, gan moderni materiāli. Īstenosim jūsu vēlmes. Mērus noņemsim uz vietas – apmeklējot kolektīvu vēlamajā laikā un vietā.

Izšūšanas pakalpojumi

Tā kā mūsu salonā pieejamas modernas izšūšanas mašīnas,  tad piedāvājam arī dažāda veida izšūšanas pakalpojumus. Izšujam gan uz gataviem apģērbiem, gan uz audumiem – gan monogrammas,  tekstus dažādās valodās un ar dažādiem burtu veidiem,  gan arī dažādus logo un citus vienkāršus un sarežģītus izšuvumus. Iespējami gan melnbalti, gan krāsaini izšuvumi. Izšūt iespējams gan vadoties pēc gataviem paraugiem, gan arī pēc jūsu iesniegtā zīmējuma. Tāpat arī varam palīdzēt jums sagatavot zīmējumus. Salonā pieejami albūmi ar izšuvumu paraugiem.

Atsauksmes

I've managed to stay with FitFlex 3 times a week, for over 6 months now, and I owe it all to the classes that make you fall in love with the process.

Lizzie Thompson

I've managed to stay with FitFlex 3 times a week, for over 6 months now, and I owe it all to the classes that make you fall in love with the process.

Lizzie Thompson